Akciová společnost STAVUS, a.s. se zabývá zajišťováním komplexních služeb v oblasti výroby a distribuce hlavních jídel – obědů pro zaměstnance firem. Má v tomto směru mnohaleté zkušenosti. S cílem uspokojit potřeby zákazníků jsou denně na výběr 4 hlavní jídla (včetně polévky), z nichž 1 je racionální, dále pak 2 jídla výběrová. V současné době vaříme a vydáváme jídla v naší kuchyni DAS, vydáváme je však i v budově generálního ředitelství státního podniku DIAMO.

Naše nabídka komplexních služeb může být doplněna především i o pořádání svatebních, promočních hostin v zařízení v jídelně DIAMO SUL pro zaměstnance Vaší firmy. Obě dvě služby jsou poskytovány na profesionální úrovni k plné spokojenosti našich zákazníků a odběratelů. V současné době dodáváme obědy více než padesáti příbramským firmám, z nichž můžeme jmenovat např. DIAMO SUL , s.p., CONGESTA s.r.o., HALEX SCHAUENBERG – ocelové konstrukce s.r.o., Okresní úřad, WEBAC, ZRUP a.s., ZD Milín, ECOINVEST s.r.o., GORENJE KUCHYNĚ s.r.o., COLOR CARS s.r.o. a další.

 

AKTUÁLNÍ JÍDELNÍČEK

Naši denní nabídku naleznete na www.kdno.cz

 

STAVUS, a.s. dodržuje Zákon 112/2016Sb.  o  evidenci tržeb. Podle zákona je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.